українська російська англійська
Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються, – Міністр оборони України
19.05.2017 | 11:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються. На цьому сьогодні, 19 травня, у Вільнюсі наголосив Міністр оборони України у ході спілкування з представниками медіа після офіційних переговорів із Міністром охорони краю Литовської Республіки.

«Висловлюю глибоку вдячність народові Литви за всебічну підтримку України у складні часи, – сказав генерал армії України Степан Полторак. – Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються та виходять на вищий рівень співпраці».

Також очільник вітчизняного оборонного відомства наголосив, що зустріч безумовно надасть подальший поштовх для співпраці та зазначив, що “нам дуже важливо вивчати досвід реформ ЗС Литви щодо переходів на стандарти Альянсу. В свою чергу Україна готова ділитися досвідом, здобутим у ході ведення бойових дій, – сказав звертаючись до представників ЗМІ Литви Міністр оборони України Степан Полторак. – Сьогодні з моїм колегою ми обговорили практичні заходи щодо підтримки та співробітництва».

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду
23 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»