українська російська англійська
Сергій Савчук: Україна планує залучити передовий досвід Ізраїлю у сфері виробництва енергії з відновлюваних джерел
19.05.2017 | 11:14
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Україна планує залучити передовий досвід Ізраїлю у сфері виробництва енергії з відновлюваних джерел. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час робочої зустрічі з комерційним аташе, головою торговельно-економічної місії Ізраїлю в Україні Елізабет Соловйов. Обговорення співробітництва у сферах енергоефективності, відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива між двома країнами відбулося у світлі нещодавнього офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимир Гройсмана до Ізраїлю.

«Україна, як і Ізраїль, сьогодні активно працюють над  розвитком «чистої» енергетики для досягнення енергонезалежності. Інноваційний досвід Ізраїлю у цій сфері є корисним і необхідним для України. Тому ми особливо зацікавлені в  активізації взаємовигідного стратегічного діалогу», – наголосив Сергій Савчук.

Сергій Савчук також додав, що Агентство ініціює започаткування співпраці з Міністерством національної інфраструктури, енергетики та водних ресурсів Ізраїлю. Проект відповідного меморандуму підготовлено та направлено ізраїльській стороні на розгляд. Планується обмінюватися досвідом та інформацією щодо державної підтримки, передовими практиками виробництва електроенергії з використанням відновлюваних джерел.

У ході перемовин Елізабет Соловйов ознайомилася з успіхами України на шляху заміщення газу, розвитку відновлюваної енергетики, створення інвестиційно-сприятливого поля, а також з напрацюваннями щодо запровадження енергосервісу та енергоменеджменту у бюджетній сфері.

За підсумками зустрічі сторони домовилися співпрацювати та вивчати можливості залучення ізраїльських компаній на український ринок виробництва енергії з відновлюваних джерел. Особливо корисними стануть проекти з сонячної енергетики, з переробки відходів та виробництва біогазу.

Голова Агентства також повідомив про IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум, який Держенергоефективності планує провести восени цього року у Києві. Ізраїльські компанії матимуть унікальну нагоду презентувати свої новаторські розробки, провести переговори з вітчизняним бізнесом та знайти точки входу на український ринок.

У свою чергу Елізабет Соловйов запросила представників Держенергоефективності, місцевої влади та бізнесу відвідати Ізраїль для обміну досвідом, технологіями та залучення інвестицій.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду
23 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»