українська російська англійська
Ціна агресії має невпинно зростати для Росії, - Іванна Климпуш-Цинцадзе на зустрічі з радником Президента США з питань безпеки
13.09.2017 | 09:51
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, перебуваючи з робочим візитом у Вашингтоні, зустрілася з радником Президента США з питань національної безпеки Гербертом Реймондом МакМастером.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Генералу МакМастеру за незмінну підтримку США у протидії російській агресії та імплементації важливих реформ в Україні. Вона відзначила значний прогрес у розвитку українсько-американських взаємин з моменту зустрічі президентів України та США в Білому домі у червні цього року. «Цей діалог складався з практичної співпраці, яка є взаємовигідною для обох наших країн. Перша партія американського вугілля вже прибула до України. Ми очікуємо 1-2 поставки щомісяця до кінця року», – сказала вона, наголосивши, що ця угода відкрила  для України доступ до надійного джерела поставок вугілля. Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана, що візит Міністра енергетики Ріка Перрі, відкладений через нищівний ураган Гарві, значно посилить співпрацю в цій галузі.

Віце-прем`єр-міністр привітала призначення Спеціального представника США з питань України, Посла Курта Волкера, та високо оцінила його зусилля, спрямовані на виконання Росією Мінських домовленостей. Вона подякувала американській стороні за допомогу з протидії російській агресії, зазначивши, що критично важливим для України залишається надання летальної оборонної зброї. «Ми можемо ефективно стримувати російську агресію лише тоді, коли Кремль розуміє, що ми володіємо більш розвиненими технологіями та обладнанням, ніж ті, що належать російським військовим, і коли вони усвідомлюють, що подальші військові дії коштуватимуть їм дуже дорого», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе. "Це збереження життів українських вояків. Наприклад, від надання контр-батарейних радарів середньої дальності відсоток загиблих від мінометного вогню серед загальної кількості загиблих зменшився з 47% до 17%", - додала  Віце-прем`єр.

Окремо Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала США продовжувати консолідацію міжнародних санкційних зусиль, спрямованих на припинення російської агресії і відновлення територіальної цілісності України. "Антиросійські санкції  можуть послаблюватися чи зніматися лише після відновлення повного державного контролю на Донбасі і повернення Криму", - наголосила вона.

Генерал МакМастер у свою чергу запевнив у непохитності позицій США щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, впровадження важливих реформ, у т.ч. в армії, а також відзначив необхідність подальшої активізації двостороннього політичного й економічного діалогу.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"