українська російська англійська
Новий аеровокзал "Львів" від сьогодні запрацює у тестовому режимі
28.12.2011 | 15:54
Львівська ОДА

Робота нового аеропорту «Львів» разом із злітно-посадковою смугою буде запущена навесні, а від сьогоднішнього дня відбуватимуться експлуатація у режимі тренінгу. Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

«Від сьогодні експлуатація здійснюватиметься у режимі тренінгу. Ті інженерні споруди, які туди завезені, потребують відповідної апробації. Їх апробацію потрібно проводити без наявності там інших субпідрядників для того, щоб промоделювати реальні умови експлуатації», - сказав голова ОДА.

Михайло Костюк повідомив, що позавчора у ОДА погоджено першочерговий план, згідно із яким до 20 січня із об’єкта максимально виходять будівельники і створюються умови для максимального виробничого моделювання усіх інженерних мереж – освітлення, системи опалення, кондиціонування повітря, системи оповіщення і системи управління всіма внутрішніми підрозділами.

«За цей час адміністрація діючого аеропорту прийматиме на роботу, згідно із конкурсним відбором, спеціалістів, котрі проходитимуть відповідне навчання за участі міжнародних консалтингових компаній. Ми плануємо із 20, можливо, із 22 січня, працювати вже в аеропорту і дублювати усі технологічні процеси. Завдання стоїть про те, щоб львівський аеропорт, його злітно-посадкова смуга у повному об’ємі, система навігації і керування польотами і вся адміністрація терміналу в день відкриття за 5 хвилин після урочистої частини запрацювала у звичному режимі», - повідомив Михайло Костюк.

Губернатор Львівщини додав, що для того, щоб добитись такого рівня безперебійної роботи, потрібно «моделювати, моделювати і моделювати ще раз. Тим більше, що люди будуть новопризначені».

«Немає змісту нічого вигадувати – треба все чітко відпрацювати. Стоїть отаке непросте завдання. Злітно-посадкова смуга практично готова і сьогодні немає доцільності проводити бетонні роботи, адже уже погода не сприяє якості, прийнято рішення не робити помилок і на період різдвяних свят тяжка техніка із аеропорту забрана. Більша частина навігаційного обладнання уже прибула і воно проходить технічну апробацію», - повідомив львівський губернатор.

Він додав, що повна апробація у польових роботах і при комплексній роботі усього терміналу повинна відбуватись при температурі плюс 10 градусів.

 

версія для друку