українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з Новим роком і Різдвом Христовим
05.01.2012 | 13:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Дорогі друзі!

 

Минулий 2011 рік був для країни і дуже складним, і в той же час наповненим творчою роботою, характеризувався прийняттям найважливіших для країни рішень, що визначають її долю на роки вперед.

Наскільки добре Уряд у 2011 році попрацював на Україну - судити вам.

Але можу з чистим серцем сказати, що ми зробили все можливе і все від нас залежне, щоб країна розвивалася.

Ми разом, весь народ, остаточно подолали той найглибший економічний спад, який багато хто і у нас в країні, і за кордоном вважав вироком Україна.

Ні відсутність фінансової допомоги з Заходу, ні кабальна ціна на російський газ не зломили нас. Ми розраховували на власні сили, не жили під чужу диктовку і виявилися праві.

Ми будували дороги, мости, аеропорти, метро, стадіони, дитячі садки, школи та лікарні, оптові ринки і заводи.

Так буде і далі. Тому що тільки напружена робота, тільки зростання економіки забезпечить зростання добробуту всіх громадян країни.

У минулому році ми всі вчилися жити по-новому, проводячи реформи найважливіших сфер нашого життя. Чому ці перетворення так необхідні?

Бо ще далеко не кожна сім'я в Україні відчула покращення життя. І потрібно твердо сказати, що в тих умовах, в яких країна жила попередні 20 років, ніяких надій на істотне поліпшення просто не могло бути.

Глибоко переконаний, що розпочаті перетворення досить скоро перетворять нашу країну на сучасну європейську державу.

2012 рік буде легшим і кращим, тому що країна подолала інерцію спаду, і всупереч усім песимістичним прогнозам, всупереч несприятливим внутрішнім і зовнішнім факторам, набрала хорошого темпу.

У той же час я впевнений, що незважаючи на всі проблеми, в калейдоскопі швидких змін залишаться незмінними такі цінності, як любов, дружба, співчуття, людську гідність, честь і віра у щасливе майбутнє.

Саме цього я всім вам бажаю в новому, 2012 році.

І звичайно, здоров'я і благополуччя, родинного щастя і тепла.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

 

 

Прем’єр-міністр України                                                                                          Микола АЗАРОВ

 

версія для друку