українська російська англійська
Закарпатська область: триває пошук двох туристів на горі Петрос
06.01.2012 | 10:10
Прес-служба МНС

5 січня о 16.00 до оперативно-чергової служби МНС надійшла інформація про те, що під час сходження, на горі Петрос поблизу смт Лазещина Рахівського району Закарпатської області, заблукали в складних погодних умовах (сильний вітер до 35 м/сек, сніг, температура повітря до -5 С) двоє туристів, мешканці міста Яремча Івано - Франківської області.

 О 16.30 організовано пошуково-рятувальні роботи до яких залучено рятувальників Лазещинського ГПРВ гірської пошуково-рятувальної частини аварійнорятувального загону спеціального призначення Управління МНС в Закарпатській області у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки і Яремчанського ГПРВ гірської пошуково-рятувальної частини аварійнорятувального загону спеціального призначення Управління МНС в Івано - Франківської області у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.

 Станом на 7.00 6 січня туристів не знайдено, пошуки тривають. До пошуково-рятувальних робіт залучено дві гірські пошуково – рятувальні частини МНС. Пошуки ускладнюються складними погодними умовами (сніг та сильні пориви вітру).

Подія знаходиться на контролі Управління МНС в Закарпатській області.

 

 

версія для друку