українська російська англійська
Охорона здоров'я і освіта будуть пріоритетними напрямками розвитку Севастополя
13.01.2012 | 16:06
Севастопольська ОДА

При всіх складнощах бюджету охорона здоров'я і освіта будуть пріоритетними напрямками у розвитку Севастополя, заявив під час відкриття ендокринологічного відділення лікарні №2 перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Савенков.

«У місті два пріоритетні напрямки – це охорона здоров'я та освіта. Ми за соціальну сферу боремося, боролися і боротимемося. Соціальна сфера не постраждає», - сказав Сергій Савенков.

Перший заступник градоначальника також відзначив, що з приходом нової адміністрації було остаточно ухвалене рішення, що ендокринологічне відділення повинне залишитися на цьому місці, і бути відремонтоване, а не розподілено по інших лікарнях.

 «З 1962 року перший раз тут зроблений капітальний ремонт, в результаті освоєно більше за півмільйона гривень бюджетних коштів», - доповнив Сергій Савенков.

Перший заступник керівника МДА також вважає, що, оскільки на кошти бюджету не вирішити всіх проблем охорони здоров'я, до поліпшення медичної сфери повинен активно приєднуватися бізнес.

Начальник управління охорони здоров'я Севастопольської міської держадміністрації Віктор Пологов  зазначив, що поліпшення умов у відділенні, розрахованому на 40 осіб, позитивно позначиться на лікуванні пацієнтів. «Одержувати медичну допомогу в комфортних людських умовах набагато простіше, ніж в тому напівзруйнованому відділенні, яке було», - зазначив він.

 

 

версія для друку