українська російська англійська
Дмитро Табачник написав листа дівчинці, яка врятувала сестру на пожежі, та надіслав їй комплект підручників
27.01.2012 | 09:42
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник написав листа вихованці Балтського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум Одеської області Ользі Шендерук, яка врятувала сестру на пожежі, та надіслав їй комплект підручників, адже книги дівчинки згоріли.

«Дорога Олечко! Я щиро вражений і пишаюся твоїм мужнім вчинком, сміливістю та відвагою, яку ти проявила під час пожежі.

Ризикуючи власним життям, самотужки звільнила від димової пастки та винесла з вогню маленьку сестричку. Тож своїми рішучим діями ти продемонструвала своїй родині, однокласникам, друзям та усій країні приклад мужності та героїзму!» – написав Дмитро Табачник.

Він побажав дівчинці та її родині міцного здоров’я, Божої підтримки, добра від людей, щасливої долі та лише гарних, радісних подій у житті.

«Розуміючи твоє хвилювання щодо втрати підручників під час пожежі, надсилаємо тобі повний комплект підручників для подальшого успішного навчання», - повідомив Міністр.

Нагадаємо, що 20 січня 2012 року у м. Балта Одеської області в результаті короткого замикання трапилася пожежа у житловому будинку, де знаходилося двоє дітей: 9-річна Ольга та 10-місячна Софія. Їхня мати пішла на вокзал отримувати передачу, а бабуся була у сусідки.

Діти в хаті дивилися телевізор, коли Ольга почула тріск у коридорі. Вона відкрила двері і побачила, що коридор у диму і охоплений полум’ям. Дівчинка не розгубилася, схопила сестру і побігла до вікна. Вона посадила сестру на підвіконня і вистрибнула з нього з малятком на руках. Ольга побігла до сусідів і повідомила про пожежу. А ті викликали службу «101».

Пожежники Балтійського відділу МНС ліквідували загоряння протягом 40 хвилин. Вогонь пошкодив веранду-кухню, коридор і домашнє майно. Рятувальники не дали полум’ю поширитися на весь будинок, тому дві кімнати не постраждали. Діти також залишилися неушкодженими, допомога лікарів їм не знадобилася.

 

версія для друку