українська російська англійська
Започатковано програму інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів "Школи-новатори" на період до 2015 р.
31.01.2012 | 10:38
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту видано наказ від 24 січня 2012 року № 58 «Про впровадження програми «Школи-новатори».

Програма інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів «Школи-новатори» - міжнародна програма, що базується на принципах наукового дослідження інноваційного викладання і навчання (InnovativeTeachingandLearning, ITL), метою якого є надання окремим школам такої системи моніторингу, яка визначає інноваційні методи викладання та оцінює їх.

Програму інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів в Україні «Школи-новатори» ініційовано ТОВ «Майкрософт Україна» з метою сприяння інноваційній діяльності загальноосвітніх навчальних закладів на виконання пп. 1, 3 розділу V «Підготовка та підвищення рівня кваліфікації вчителів» Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 494.

 

версія для друку