українська російська англійська
Відкриття Кіровоградського перинатального центру - це перший крок до відкриття аналогічних центрів в інших областях
01.02.2012 | 10:07
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Про це Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко зазначив під час засідання Координаційної ради з питань обговорення Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони дитинства і материнства", ініційованого Президентом України Віктором Януковичем.

Міністр підкреслив, що Національний проект та його перші результати стали можливими виключно завдяки об’єднаним зусиллям Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, Міністерства охорони здоров‘я України, Національної академії медичних наук України,  місцевих органів самоврядування та благодійного фонду Віктора Пінчука.

"Ми знайшли ефективний механізм міжвідомчої роботи заради високої цілі", - зауважив Олександр Аніщенко.

Глава Міністерства охорони здоров'я підкреслив, що особливість та новизна Національного проекту «Нове життя» полягає, у першу чергу, у створенні мережі перинатальних центрів з належним кадровим потенціалом та  сучасним обладнанням.

"На базі всіх перинатальних центрів ІІІ рівня працюватимуть виїзні реанімаційно-консультативні бригади з надання допомоги вагітним, дітям і новонародженим. Це дозволить своєчасно надавати спеціалізовану допомогу в будь-якій території області, навіть у найвіддаленішому населеному пункті", - зазначив Олександр Аніщенко.

Міністр також повідомив, що планується запровадити дистанційне консультування закладів охорони здоров’я з питань тактики ведення ускладнень вагітності і спостереження за новонародженими, а також створити постійно діючі тренінгові центри для лікарів та середнього медперсоналу.

 

версія для друку