українська російська англійська
До кінця року на Хмельниччині буде сучасний обласний перинатальний центр
03.02.2012 | 12:32
Хмельницька ОДА

До кінця року на Хмельниччині буде сучасний обласний перинатальний центр. На цьому наголосив голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха.

Говорячи про Національний проект, що реалізується під патронатом Президента України Віктора Януковича «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», він наголосив, що даному питанню приділяється велика увага та висловив переконання що вже до кінця поточного року в обласному центрі відкриють сучасний перинатальний центр на базі обласної лікарні. «Центр розрахований на 122 ліжка. Буде створено відділення передчасних пологів та виходжування недоношених дітей з сучасним обладнанням. Вже розписаний план дій. Потрібно близько 20 мільйонів гривень, і ми вже знаємо де їх взяти. Сподіваємося, що до кінця року наші матері і діточки отримають сучасний перинатальний центр», - сказав Василь Ядуха.

«За півтора місяці я зустрівся з медичними працівниками 70% закладів охорони здоров’я краю. При зустрічі наголошував, що все, що робиться в рамках модернізації, направлено на підвищення якості медичних послуг, наближення їх до кожного жителя. І я бачу підтримку медиків, а це означає, що ми на правильному шляху», - підкреслив очільник краю. Особливу увагу, за його словами, в області приділяють оновленню матеріально-технічної бази районних закладів. Не залишаються осторонь й обласні: «Ми ініціюємо перед керівництвом держави питання будівництва сучасного корпусу дитячої обласної лікарні. Ми хочемо, щоб в онкодиспансері було сучасне обладнання, я маю на увазі томограф, вартістю 5 мільйонів гривень, який дякуючи співпраці з фондом Ахметова, незабаром буде доставлено».

 

версія для друку