українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручить удосконалити порядок призначення субсидій
03.02.2012 | 18:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров доручить Міністерству соціальної політики удосконалити порядок призначення субсидій. Про це Глава Уряду заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

Так, Прем'єр-міністр отримав пропозицію від користувачів переглянути підходи до призначення субсидій. Микола Азаров погодився, що це питання дійсно потребує доопрацювання.

Глава Уряду підкреслив, що при розробці порядку призначення субсидій виходили в першу чергу з необхідності максимально спростити цей порядок, а також не допустити формальності у справі: «Коли розроблявся порядок, моя установка була такою: по-перше, максимально спростити цей порядок - має бути мінімальна кількість документів, по-друге, виключити ситуації, при яких малозабезпечена сім'я не може з формальних підстав отримати цю субсидію від держави».

При цьому Микола Азаров пообіцяв вивчити пропозиції, які надійшли від користувачів щодо порядку призначення субсидій, та вдосконалити його. «Все, про що Ви написали, я передам Міністерству соціальної політики з вимогою розглянути і доповнити цей порядок призначення субсидій відповідними нормами».

Крім того, Прем'єр-міністр запевнив своїх співрозмовників в тому, що Уряд робить все для можливе для того, щоб підвищити рівень добробуту українців, їх соціальний захист. Зокрема, він повідомив, що в 2012 році розмір пенсій буде підніматися чотири рази, тобто раз на квартал. «Якщо економічна ситуація буде поліпшуватися, то ми підемо і на додаткові заходи щодо підвищення пенсій», - заявив Микола Азаров.

версія для друку