українська російська англійська
Микола Азаров: Інтернет книгу не замінить
17.02.2012 | 19:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що Інтернет не зможе замінити книгу. Про це Глава Уряду заявив, відповідаючи на запитання користувачів соцмережі Фейсбук.

«Книга, на мій погляд, - це особисте, і жоден Інтернет її не замінить», - наголосив Микола Азаров, відповідаючи на запитання щодо падіння популярності книг. При цьому Прем'єр-міністр поцікавився: «Ви говорите, що людям простіше дізнаватися про все за допомогою телевізора і газет або за допомогою Інтернету. А що ви розумієте під поняттям про все? З телевізора, газет можна отримати інформацію. А як отримати задоволення від прочитання хорошої книги? А як ви розумієте собі прочитання "Війни і миру" по Інтернету?».

Микола Азаров також вважає цікавою ідею створення пересувних бібліотек, зазначивши, що цей проект буде введений як експериментальний: «Ми спробуємо застосувати цей проект спочатку в обмеженій кількості і подивимося, наскільки вони будуть затребувані, а далі вже робитимемо висновки».

Разом з тим Глава Уряду повідомив, що зараз він читає одночасно кілька книг, серед яких «Гра в бісер» Германа Гессе, «Зрілі роки Генріха IV» Генріха Манна: «Книги абсолютно різні, а разом з тим досить цікаві. Раджу Вам їх прочитати».

 

версія для друку