українська російська англійська
Модернізація на основі вітчизняного виробництва дасть можливість створити тисячі робочих місць
22.02.2012 | 12:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Модернізація галузі будівництва і ЖКГ на основі вітчизняного виробництва дасть можливість створити тисячі робочих місць. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров 22 лютого під час засідання Кабінету Міністрів.

Наразі приблизно 80% жилого фонду потребує утеплення, а нові будинки треба робити тільки теплоефективними. Також потребують  заміни тепломережі і водогони,  необхідна модернізація котелень тощо. Все це потрібно робити на основі вітчизняних матеріалів. Налагодження ефективної роботи відповідного виробництва забезпечить зайнятість тисяч людей.

«Що робить профільне міністерство для заохочення будівельного комплексу використовувати вітчизняні матеріали?» - таке запитання поставив Глава Уряду Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолію Близнюку, вимагаючи ґрунтовної відповіді про конкретні результати.

При цьому Микола Азаров наголосив на необхідності налагоджувати вітчизняне виробництво матеріалів, не допускаючи імпорту товарів, аналоги яких виробляються або можна виробляти в Україні.

 

версія для друку