українська російська англійська
Інформаційна кампанія "Не дай СНІДу шанс!" об'єднається з "Європейським селищем" до Євро-2012
22.02.2012 | 13:22
Прес-служба Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

В Україні стартує новий етап Національної інформаційної кампанії з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу серед населення «Не дай СНІДу шанс.

Нова інформаційна хвиля кампанії, яка вже четвертий рік поспіль здійснюється Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань та  Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), відбуватиметься в рамках проведення європейського футбольного форуму – Євро-2012.

Про це йшлося в рамках робочої зустрічі з питань організації заходів висвітлення теми протидії ВІЛ/СНІДу під час футбольного чемпіонату. На зустрічі були присутні представники Держслужби України соцзахворювань, ЮНЕЙДС, «АНТИСНІД», представництва ЄС в Україні, GIZ,"Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні», Проекту розвитку ВІЛ/СНІД-сервісу в Україні та інших організацій.

З 2 червня по 1 липня 2012 року під «Аркою Дружби Народів» у Києві функціонуватиме «Європейське селище – Наш континент. Наше майбутнє» за підтримки влади м. Києва, GIZ та Делегації Європейського союзу. Концепція «Європейського селища» передбачає ряд заходів щодо популяризації шляхів протидії ВІЛ, ведення здорового способу життя. У планах організаторів проектів «Не дай СНІДу шанс!» та «Європейського селища» привернути увагу молоді до проблеми ВІЛ шляхом залучення футбольних кумирів, зірок шоу-бізнесу, а також розповсюдженням оригінальної пізнавальної символіки.

«Нова хвиля інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!» у першу чергу розрахована на підлітків та молодь. Зокрема, планується провести інформаційно-роз’яснювальну роботу в школах, ліцеях тощо. На жаль, іноді молоді люди недостатньо обізнані у питанні протидії ВІЛ, шляхів його передачі. Головна мета «Не дай СНІДу шанс!» - донести інформацію про те, як уберегтися від інфекції, яким чином і з чиєю допомогою можна подолати захворювання», - повідомила заступник голова Держслужби України соцзахворювань Олена Єщенко.

версія для друку