українська російська англійська
Під час благодійної акції у Житомирі зібрано 236 тис. грн. на лікування онкохворих дітей
22.02.2012 | 16:53
Житомирська ОДА

З 1 по 25 лютого у Житомирі проходить благодійна акція „Разом до життя”, ініційована студентською молоддю Житомирського національного агроекологічного університету. Всі кошти, зібрані під час акції, до якої долучилися вищі навчальні заклади, загальноосвітні школи, підприємства, громадські організації, підуть на лікування онкохворих дітей, що перебувають у Житомирській обласній дитячій лікарні. Ключовим заходом цього проекту став благодійний марафон „Разом до життя”, участь у якому взяли відомі українські виконавці.

На що саме направити зібрані кошти, буде вирішувати команда експертів у складі лікарів, батьків хворих дітей, організаторів акції. Зараз на стаціонарному лікуванні перебувають 35 маленьких пацієнтів, і найближчим часом будуть закуплені ліки для дітей, які потребують негайної допомоги.

Артисти дарували свої пісні, а у відповідь отримали, окрім гарячих оплесків, привітання від дітей, що перебувають на лікуванні, які транслювалися на великому екрані. Після підрахунку коштів, які можна було кидати у скриньки впродовж концерту, було оголошено зібрану суму – 236 тис. 56 грн. 77 коп.

До участі у благодійному марафоні долучилися й представники влади, зокрема перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков. Він пообіцяв, що на найближчій сесії, яка відбудеться 22 березня, буде розглянуто питання про виділення коштів для лікування хворих дітей області.

 

 

версія для друку