українська російська англійська
Цього року на Херсонщині має відкритися 22 центри первинної медико-санітарної допомоги
27.02.2012 | 09:16
Херсонська ОДА

Під час засідання розширеної колегії управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, яка відбулась під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації-керівника апарату В’ячеслава Білого, пріоритетними завданнями на 2012 рік було визначено завершення реформування системи первинної медико-санітарної допомоги, сучасного обласного перинатального центру в рамках національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», введення в дію міського «Центра серця» та дооснащення поліклініки онкологічного диспансеру. Зокрема, в області планується створення 22 центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД).

Також, цього року управління охорони здоров’я планує оптимізувати  надання швидкої медичної допомоги. Доїзд  до пацієнта в сільській місцевості має здійснюватись протягом 20 хвилин, у містах – до 10 хвилин. Для цього буде завершено формування відділень, підстанцій, постів швидкої медичної допомоги по всій області.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко відзначив  тенденцію у  розвитку галузі. За його словами, управління та заклади охорони здоров'я, зуміли за підсумками діяльності та показниками здоров'я населення піднятися в Україні з 22 на 16 рейтингове місце.

Перший заступник голови В’ячеслав Білий закликав колег активніше включитись в роботу по реформуванню системи охорони здоров’я та реалізації ініціатив Президента України Віктора Януковича, серед яких пошук позабюджетних джерел дофінансування медичної галузі.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації повідомив, що згідно з даними Кабінету Міністрів України, за результатами 2011 року Херсонщина посіла 12 місце у загальному рейтингу регіонів країни.

 

версія для друку