українська російська англійська
Керівники Світового банку ознайомилися з ходом впровадження медичної реформи на Вінниччині
28.02.2012 | 11:41
Вінницька ОДА

27 лютого на Вінниччину прибули представники Світового банку: новопризначений директор Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фан, координатор програм людського розвитку Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Паоло Беллі та керівник служби зовнішніх зв’язків Дмитро Деркач. Світовий банк оголосив про призначення Чімяо Фана директором представництва в Україні, Білорусі та Молдові 1 лютого. Це перший візит Чімяо Фана в регіони нашої країни. На посаді директора представництва Світового банку Чімяо Фан здійснюватиме нагляд за програмою банку у трьох країнах, розвиватиме стратегічний діалог з представниками уряду та громадянського суспільства.

Метою робочого візиту було ознайомлення керівництва банку з ходом впровадження медичної реформи у регіоні. Представники Світового банку оцінили рівень послуг первинної медицини у Калинівському районі. Вони відвідали фельдшерсько-акушерський пункт у селі Черепашинці та Калинівську центральну районну лікарню. Також відбулася офіційна зустріч іноземних делегатів із головою обласної державної адміністрації Миколою Джигою, головою облради Сергієм Татусяком та мером Вінниці Володимиром Гройсманом.

Чімяо Фан зазначив, що Світовий банк два тижні тому прийняв стратегію щодо України, яка буде впроваджуватися в нашій державі протягом наступних чотирьох років. Чімяо Фан зазначив, що представництво Світового Банку в Україні намагатиметься допомогти впроваджувати задекларовані Президентом України реформи.

«Основними умовами співпраці зі Світовим банком у реформуванні охорони здоров’я є надійні, якісні та ефективні послуги у медичній галузі», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова. – Саме це є метою медичної реформи, яка впроваджується у нашому регіоні. Ту потужну інфраструктуру, яка нині створюється, слід спрямувати на якомога ефективніше і якісніше медичне обслуговування населення. Ми сподіваємося на плідну взаємовигідну співпрацю зі Світовим банком, що допоможе напрацювати спільні позиції у процесі реформування охорони здоров’я».

версія для друку