українська російська англійська
На Сумщині до кінця 2012 року планують здати в експлуатацію кілька медичних об'єктів
28.02.2012 | 18:34
Сумська ОДА

На Сумщині до кінця 2012 року планується здати в експлуатацію 2-у чергу обласного психоневрологічного диспансеру, Охтирську центральну районну лікарню, пологовий будинок та дитячу поліклініку в Конотопі. Про це йшлося у ході засідання колегії управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, яка відбулася на базі обласної дитячої клінічної лікарні.

«Завдяки підтримці Президента України Віктора Януковича, особистому сприянню голови обласної державної адміністрації Юрія Чмиря, медицина Сумщини прямує до європейських стандартів», – зазначила заступник голови обласної державної адміністрації Тамара Іщенко.

За її словами, за останній рік медична галузь регіону значно модернізувалася, відчувається покращення матеріально-технічної бази лікарень, де встановлене сучасне обладнання.

«У нас є все необхідне, аби Сумщина була у першій десятці областей України за рівнем медичного обслуговування населення», – переконана посадовець.

Начальник обласного управління охорони здоров'я Петро Павлюк повідомив, що цьогоріч фінансування галузі збільшено на 150 мільйонів гривень у порівнянні з 2011 роком.

«Губернатор Сумщини Юрій Чмирь велику увагу звертає саме на модернізацію медичної галузі. Завдяки його зусиллям область отримала два діагностичні центри у Сумах та Шостці, триває зведення лікарень, які досі вважалися довгобудами. Усе це робиться для комфорту та захищеності людей», – підкреслив Петро Павлюк.

За його словами, в області реалізується національний проект «Нове життя», ініційований Президентом України, що передбачає оснащення за останнім словом медицини обласного перинатального центру. Актуальним є створення центрів первинної медико-санітарної допомоги. Нині в області діє два таких центри – в Роменському та Конотопському районах.

Реальне покращення медичного обслуговування, наближення його до світових стандартів відчувають і юні пацієнти обласної дитячої клінічної лікарні та їх батьки.

«Тут створені умови дійсно європейського рівня. Ми перебуваємо у зручних та комфортних палатах, що надзвичайно важливо при тривалому лікуванні, адже відчуваєш себе, ніби вдома. У таких умовах діти швидше одужують», – зазначила Любов Жаботинська, яка перебуває з сином у гематологічному відділенні.

 «У лікарні створені прекрасні умови для пацієнтів, придбане сучасне обладнання. До того ж, тут працюють лікарі, які є справжніми професіоналами», – наголосила Ольга Лазаренко, яка разом із дворічним сином знаходиться у хірургічному відділенні закладу.

версія для друку