українська російська англійська
У Житомирі вирішена проблема надання кваліфікованої медичної допомоги дітям з інфекційними захворюваннями
29.02.2012 | 13:03
Житомирська ОДА

У Житомирі сьогодні відкривається новий лікувальний корпус міської дитячої лікарні. В урочистостях з цієї нагоди візьме участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Будівництво корпусу було розпочато у 1992 році, але через недостатність фінансування будівельні роботи призупинили. З приходом нової влади, попри всі фінансові проблеми, у 2010-2011 році на будівництво виділили 8 227 000 грн., ще близько 500 тис. грн. - на придбання медичного обладнання. І сьогодні новий корпус вже готовий прийняти своїх маленьких пацієнтів. Це значна подія для всіх жителів Житомира, тому що вирішено основну для обласного центру проблему надання кваліфікованої медичної допомоги дітям з інфекційними захворюваннями.

Приміщення, в якому розташоване дитяче інфекційне відділення на 60 ліжок при центральній міській лікарні № 2 м. Житомира, знаходяться у вкрай незадовільному стані і потребують капітального ремонту та значних фінансових вкладень.

В період епідемічного підйому захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип два відділення дитячої міської лікарні перепрофільовуються для лікування інфекційних хворих, що ускладнює надання кваліфікованої спеціалізованої допомоги іншим хворим. Зрозуміло, що за таких умов питання будівництва нового самостійного приміщення для розташування у ньому інфекційного відділення стояло вкрай гостро.

 

версія для друку