українська російська англійська
"Діагностику" української економіки проводитимуть двічі на рік
29.02.2012 | 13:56
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої ПОДАТКОВої СЛУЖБи

Голова Державної  податкової  служби  Олександр Клименко запевнив, що новий Індекс інвестиційної активності, створення якого ініціювала податкова, буде порівнювати український бізнес, в першу чергу, з європейським та американським. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом Європейської Бізнес Асоціації Томашем Фіалою.

«Ми вже неодноразово говорили, що формуємо податкову політику в європейському тренді. Це стосується і наших зусиль в якості регулятора інвестиційного клімату в Україні. Залучаючи провідних фахівців-соціологів, податкова прагне мати адекватні знання про поточну ситуацію і вплив глобальних тенденцій на нашу економіку», - пояснив О. Клименко.

За словами податківця, на сьогодні в Україні використовуються кілька індексів, пов’язаних з інвестиційної привабливістю країни. Однак результати цих досліджень не задовольняють вітчизняних експертів, оскільки не включають аналіз українського бізнесу. З огляду на це пропонується створення нового індексу.

При цьому Голова ДПСУ зауважив, що «діагностику» української економіки планується проводити, щонайменше, двічі на рік. 

«Кожні півроку проводитиметься аналіз українських та іноземних підприємств усіх форм власності, визначатиметься їх специфіка, тенденції розвитку. Такий аналіз дозволить виявити регіональні особливості інвестиційного клімату. Ми отримаємо повноцінну економічну мапу України», – наголосив Олександр Клименко.

Анкетування бізнесу проводитиметься відомим соціологічним центром, який і розробляє методологію оцінку якості інвестиційного клімату в країні.

 

версія для друку