українська російська англійська
У рамках промо-туру київська делегація презентувала Приймаюче місто Київ у Франції
01.03.2012 | 12:08
Київська МДА

На тренувальній базі збірної Франції з футболу відбулася презентація Києва і Донецька як Приймаючих міст Євро-2012.

На тренувальній базі національної футбольної збірної Франції (Клерфонтен-ан-Івлін) відбулася зустріч української делегації з керівництвом Федерації футболу Франції, а також головним тренером збірної Франції Лоран Бланом. Місто Київ представив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. У зустрічі також взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол України у Франції Олександр Купчишин.

Українська делегація представила Київ та Донецьк як приймаючі міста Євро-2012, у яких збірна Франції зіграє групові матчі фінальної стадії чемпіонату. Численні французькі та іноземні журналісти мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами щодо готовності України до прийняття Євро-2012, переглянути фільми про Київ, поспілкуватися з представниками цих Приймаючих міст.

«Ми приїхали показати та розказати французьким вболівальникам, що Київ готовий прийняти гостей під час Чемпіонату Європи. Зараз ми завершуємо підготовку міської інфраструктури розміщення, безпеки, транспортного сполучення і вже за три місяці гостинно зустрінемо французьких фанів у столиці», – запевнив Анатолій Голубченко, відповідаючи у інтерв’ю французькому телеканалу «BFM TV».

Після зустрічі українська сторона також відвідала тренувальну базу національної збірної Франції з футболу, де стала свідком тренування команди.

Нагадаємо, в рамках промо-туру напередодні проведення футбольного турніру Європи, делегація Києва вже побувала у Лондоні (Англія) та Стокгольмі (Швеція), де успішно презентувала підготовку столиці до Євро-2012. 

 

версія для друку