українська російська англійська
На Івано-Франківщині відкрито прозорий відділ ДАІ
02.03.2012 | 19:55
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Відкриття новозбудованого адміністративного приміщення відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ здійснив у ході робочої поїздки до Івано-Франківської області Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко. Відділ обслуговуватиме Івано-Франківськ, а також Тисменицький і Тлумацький райони області. Унікальність будівлі ВРЕР в Івано-Франківську полягає у тому, що службові приміщення персоналу повністю прозорі, а всі операції з виконання запитів відвідувачів здійснюватимуться за принципом «єдиного вікна». Крім того, керівник відомства вручив міліціонерам ключі від 5 автомобілів, що будуть передані дільничним інспекторам міліції та працівникам карного розшуку.

Нововведення, що полягає у прозорості приміщень, запроваджене для того, аби кожний громадянин, який звернувся у підрозділ реєстраційно-екзаменаційної роботи з тих чи інших питань, мав можливість отримати послугу за максимально короткий час, у повному обсязі та в одному місці.

Ознайомившись з новітньою базою для надання послуг громадянам з питань реєстрації і перереєстрації транспортних засобів, приймання екзаменів, видачі і заміни посвідчень водія, Міністр відзначив, що такі ж умови для людей повинні бути створені по всій державі.

У розташуванні УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області Віталій Захарченко  поспілкувався із працівниками міліції, а також вручив ключі від 5 службових автомашин, що будуть передані на потреби дільничних інспекторів і працівників карного розшуку.

Під час перебування в Івано-Франківську Віталій Захарченко також побував у стрілецькому тиру, де проходять вогневу підготовку працівники прикарпатської міліції. Цей сучасний навчальний центр обладнаний комплексом, що дозволяє проводити заняття зі стрільб на належному рівні.

Крім того, керівник МВС мав можливість ознайомитися з умовами служби та технічним забезпеченням працівників одного з оперативних підрозділів міліції.

На нараді з керівним складом УМВС України в Івано-Франківській області Віталій Захарченко висловив подяку керівнику прикарпатської міліції Василю Варцабі за ініціативу та здійснену роботу у покращенні матеріально-технічної бази органів внутрішніх справ Івано-Франківщини.

Також очільник відомства висловив задоволення з приводу того, що міліція має в цьому підтримку влади та підприємців краю. Зокрема, Міністр нагородив відзнакою МВС України «За сприяння органам внутрішніх справ» трьох керівників підприємств і фірм, які докладали свої зусилля до поліпшення інфраструктури міліції Івано-Франківщини.

Що стосується, власне, діяльності міліції, то керівник МВС наголосив на тому, що вимагає від підлеглих максимальної уваги до розгляду заяв і повідомлень громадян. Гасло «людина – понад усе» має стати головним принципом у виконанні міліцією своїх завдань. «Коли людина звертається до міліції, то вона сподівається отримати допомогу. Наше завдання – прийняти її, вислухати, провести перевірку і прийняти рішення відповідно до законодавства, а у випадку, коли це питання не входить у компетенцію органів внутрішніх справ, дати пораду чи консультацію. Людина не повинна залишатися наодинці зі своєю проблемою», – підкреслив Віталій Захарченко.

Міністр внутрішніх справ України націлює підлеглих на професійне виконання службових завдань. «Ми не говоримо про якісь відсотки чи інші показники. Ми говоримо про наші функції, які передбачені законодавством. По кожній заяві чи повідомленню про злочин або правопорушення має бути наше реагування. Все просто: якщо розкриття злочину потребує колективних зусиль, то кожен на своєму місці повинен якісно виконати свою частину завдань. Якщо в комплексі це робити, то буде результат і його обов’язково побачить суспільство. Якщо люди бачитимуть, що міліціонери роблять все належне для розкриття злочину, з розумінням ставляться до запитів громадян, то авторитет міліції зростатиме в очах суспільства», – наголосив Міністр.

У ході наради Віталій Захарченко повідомив, що як Міністр і член Уряду має намір здійснювати подальші заходи для поліпшення соціальної захищеності працівників міліції, підвищення рівня заробітної плати. Керівник МВС дав вичерпні відповіді на запитання з залу, що стосувалися службових аспектів діяльності органів внутрішніх справ.

Також Віталій Захарченко разом із начальником УМВС України в Івано-Франківській області Василем Варцабою поклав квіти до пам’ятника міліціонерам, які загинули при виконанні службових обов’язків.

 

версія для друку