українська російська англійська
На Луганщині оголошений конкурс зі створення бренду області
13.03.2012 | 13:46
Луганська ОДА

Луганська облдержадміністрація оголосила відкритий творчий конкурс на створення бренду регіону. Про це розповіла на брифінгу для журналістів начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації Марія Борзенко.

«Мета конкурсу – створити позитивний символ області, який ємко, емоційно і яскраво презентував би її найвизначніші здобутки», – відзначила Марія Борзенко. За її словами така практика поширена в європейських країнах. Вона дозволяє створити образ тієї чи іншої території, який легко запам'ятовується в людській свідомості. «Це в жодному разі не альтернатива офіційної символіки області - герба, гімну. Але геральдика статична і консервативна, а ми хотіли б, аби в роботах учасників конкурсу відбився сучасний, динамічний образ Луганщини. При цьому бренд повинен формувати позитивне ставлення  до нашого регіону», – пояснила Марія Борзенко.

Вона підкреслила, що організатор конкурсу – управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації – відмовився від ідеї звернутися за розробкою регіонального бренду до професійних агентств. «Ми переконані, що новий образ Луганщини повинні створити самі жителі області. Тому було вирішено, що в конкурсі зможуть брати участь всі охочі, незалежно від віку, професії тощо», – відзначила Марія Борзенко.

Конкурс триватиме до 26 жовтня 2012 року. Заявки на участь у ньому можна надсилати до управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Луганської облдержадміністрації. Умови участі найближчим часом будуть широко оголошені через засоби масової інформації.

Як розповіла Марія Борзенко, проект бренду повинен складатися з двох основних елементів: малюнка і слогану, які мають узгоджуватися між собою і відповідати меті конкурсу. «Ми максимально розширили вимоги до проектів: це можуть бути як комп'ютерні розробки, так і звичайні  малюнки олівцями. Головне для нас – це ідея, яка дозволить багатьом по-новому побачити нашу  область», – підкреслила начальник обласного управління.

Вона також повідомила, що в конкурсі на створення бренду Луганщини можуть брати участь як аматори, так і професіонали. Процедуру визначення переможця планується зробити максимально демократичною. Призом для переможця стануть 10 тис. грн., які спеціально для проведення конкурсу виділені з обласного бюджету.

 

 

версія для друку