українська російська англійська
Впродовж місяця буде обмежено рух транспорту автошляхами Чернігівщини, щоб зберегти дороги під час відтавання ґрунтів
17.03.2012 | 11:28
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Задля збереження доріг під час весняного відтавання ґрунтів з 19 березня до 20 квітня 2012 року буде обмежено рух транспорту у Чернігівській області. Зокрема, це стосується проїзду транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням понад 8 тонно-сил автомобільними дорогами державного значення: Н-07 КиївСумиЮнаківка на ділянці км 151 – км 209 (від м. Прилуки до межі із Сумською областю); Р-12 Чернігів – Мена – СосницяГрем’яч, км 14 – км 211; Р-13 Чернігів – Городня – Сеньківка; Р-56 ЧернігівПакуль – КПП «Славутич» на ділянці км 10 – км 50 (від дороги М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзд до Славутича; Р-65 КПП «Миколаївка» – СеменівкаНовгород-СіверськийГлухів – КПП «Катеринівка» (в межах Чернігівської області); Р-67 ЧернігівНіжин – Прилуки – Пирятин на ділянці км 0 – км 66 та км 80 – км 155 до перехрестя з дорогою Н-07; Р-68 ТалалаївкаІчняТростянецьСокиринці – до дороги Н-07 з під’їздом до заповідника «Качанівка» по всій протяжності.

Рух вантажних транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням понад 6 тонно-сил обмежено на територіальних дорогах місцевого значення, крім під’їздів до Прилук, Ніжина, Борзни, Бахмача. На інших дорогах місцевого значенняпроїзд вантажних транспортних засобів та їх составів загальною масою понад 6 тонн і осьовим навантаженням понад 4 тонно-сил на інших

Зазначені обмеження не стосуються пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій, тракторів та інших сільськогосподарських машин, задіяних на весняно-польових роботах в межах району; транспортних засобів дорожніх організацій, а також транспорту із загальною фактичною масою до 12 тонн та осьовим навантаженням до 8 тонно-сил, задіяного для перевезення сільгосппродукції, вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин.

На мережі автошляхів загального користування встановлено відповідні дорожні знаки та інформаційні щити, що попереджають водіїв про обмежений проїзд. Для контролю за рухом транспорту по області передбачено використання пересувного вагового комплексу.

 

версія для друку