українська російська англійська
Торік в економіку області було вкладено 92 мільйони доларів
19.03.2012 | 16:08
Житомирська ОДА

Упродовж 2011 року в економіку Житомирської області було вкладено 92 мільйони доларів. Приріст іноземного капіталу збільшився у 9 разів, приріст інвестицій становить 131% – друге місце в державі. Про це йшлося на нараді щодо залучення та використання інвестиційних ресурсів в економіці Житомирщини.

«Звісно, порівняно з попереднім рівнем залучення інвестицій, який дорівнював нулю, ці показники дуже позитивні, але вони можуть і мають бути кращими, – каже голова облдержадміністрації Сергій Рижук. – Зараз маємо ще не ті обсяги, які дозволяють повною мірою здійснювати соціальні програми. Тому потрібно свою і без того привабливу для інвестицій область (природні ресурси, географічне розташування) робити більш привабливою, всіляко демонструвати інвесторам наше бажання працювати, вселяти в них довіру».

Про зростання інвестиційної активності на Житомирщині в минулому році свідчить 60 новостворених підприємств за рахунок іноземного капіталу. Загалом же в області діє 470 підприємств із залученням іноземного капіталу.

версія для друку