українська російська англійська
Керченський і Євпаторійський порти стали переможцями Національного морського рейтингу України
20.03.2012 | 09:55
Рада міністрів АРК

Визначено переможців четвертого Національного морського рейтингу України за підсумками 2011 року.

Зокрема, в номінації «Золота тонна» серед державних портів перемогу здобув Керченський морський торговий порт - за досягнення найвищого вантажообігу за всю історію свого підприємства. Так, в 2011 році Керченська морпорт переробив близько 6,3 млн тонн вантажів, що майже на 1,4 млн тонн більше рекордного обсягу вантажопереробки порту, досягнутого в 2007 році.

Також Керченський порт зайняв третє місце в номінації «Абсолютний ріст» - за досягнення найвищого річного приросту обсягів вантажообігу («плюс» 1,4 млн тонн).

Крім того, Керченський порт посів перше за темпами зростання вантажообігу. Друге місце в цій номінації виборов також Євпаторійський морський торговий порт.

В цьому році у формуванні рейтингу брали участь 75 експертів у галузі водного транспорту України. Урочиста церемонія нагородження переможців Національного морського рейтингу України відбудеться 23 березня.

Нагадаємо, Національний морський рейтинг Україна заснований в 2008 році і щорічно підводить підсумки роботи водного транспорту України.

Його організаторами є видавництво «Порти України» та інформаційно-аналітичний центр «BlackSeaTrans» («Транспорт Чорного моря»).

Рейтинг проводиться в наступних номінаціях: «Золота тонна», «Золотий контейнер», «Морський агент», «Оновлення флоту», «Постачальник перевантажувальної техніки» та ін..

версія для друку