українська російська англійська
Мінрегіон формує персональний склад Нацради з питань ОСББ
21.03.2012 | 09:36
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Мінрегіон України розпочав прийом заяв від представників місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, об'єднань профспілок і роботодавців, суб'єктів господарювання для включення до складу Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Прийом документів триватиме до 30.03.2012 включно.

Заяви повинні бути оформлені на офіційному бланку організації, із зазначенням П.І.Б. кандидата, займаної ним посади та контактної інформації. Направляти документ слід на електронну пошту minbud2007@ukr.net або факс (044) 207-18-32. Також необхідно надіслати примірник заяви на офіційну поштову адресу Міністерства.

Довідково: Персональний склад Нацради формується відповідно до Постанови КМУ від 14.03.2012 № 201 «Про утворення Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків». До складу тимчасового консультативно-дорадчого органу Уряду за посадами входять: очільник Мінрегіону (голова Ради), його Перший заступник (заступник голови Ради), Перший заступник Міністра юстиції, заступники міністрів економічного розвитку і торгівлі, фінансів, соціальної політики, голови Державної служби України з питань регуляторної політики, Держземагентства та Держархбудінспекції, заступники голів Державної податкової служби та Антимонопольного комітету. Також передбачено, що участь у роботі органу на постійній основі братимуть Директор департаменту Мінрегіону (секретар Ради), представник Секретаріату КМ України та представники місцевих органів виконавчої влади. За згодою участь у роботі Ради братимуть Голови Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг та НКРЕ, народні депутати та представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань профспілок і роботодавців, суб’єктів господарювання.

Основними завданнями Ради є координація дій органів виконавчої влади з питань створення та забезпечення діяльності ОСББ, сприяння у вирішенні проблемних питань, а також безпосереднього залучення громадськості до нормотворчої діяльності.

Орган покликаний аналізувати стан справ та причини виникнення проблем у процесі створення та забезпечення діяльності ОСББ, подавати Уряду розроблені за результатами роботи рекомендації та пропозиції. Персональний склад Ради затверджуватиметься Наказом Мінрегіону

 

версія для друку