українська російська англійська
Прем'єр-міністр подякував Президенту Польщі за підтримку євроінтеграційних прагнень України
21.03.2012 | 19:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустріч із Президентом Польщі Броніславом Коморовським подякував йому за підтримку євроінтеграційних прагнень України.

«Я хочу подякувати Вам пане Президент за послідовну підтримку України у євроінтеграційних прагненнях», - сказав Микола Азаров. У свою чергу Президент Польщі зазначив, що йому приємно, адже наші країни наповнюють практичним змістом стратегічні двосторонні відносини та додав, що вперше за останні два роки Україні вдалося зробити важливі практичні кроки, які наближують європейську перспективу України. Він додав, що Україна провела складні переговори щодо угоди про асоціацію. «Вперше за останні два роки Україні вдалося зробити важливі практичні кроки, які наближують її перспективи: Україна провела складні переговори щодо угоди про асоціацію. І це успіх», - зауважив Президент Польщі. Водночас він підтвердив, що в усіх контактах з європейськими партнерами Польща й надалі підтримуватиме Україну.

Крім того, сторони обговорили стан двосторонніх відносин. Водночас Глава українського Уряду звернув увагу на динамічне зростання двосторонніх торгівельно-економічних відносин, зокрема Микола Азаров зазначив, що товарообіг між країнами у 2011 році збільшився на 30 % і перевищив 6 млрд. дол. За словами, Прем’єр-міністра України це досить гарний показник. При цьому він додав, що потрібно зберегти таку позитивну динаміку.

«Товарообіг виріс на 30 % і перевищив 6 млрд. дол., що досить непогано для наших країн. Є всі можливості і бажання зберегти таку позитивну динаміку», - зауважив Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр поінформував, що вчора Верховна Рада України прийняла важливе рішення щодо імплементації в Україні Європейської енергетичної хартії.

 

Закачати відео

версія для друку