українська російська англійська
16 українських автоперевізників отримали додаткові кількість дозволів ЄКМТ
26.03.2012 | 14:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Між українськими міжнародними автомобільними перевізниками розподілено залишок дозволів (прав виконання перевезень по територіях країн, на які існують обмеження) ЄКМТ на 2012 рік. Таке рішення було прийнято під час засідання Конкурсної комісії щодо отримання вітчизняними перевізниками цих дозволів на поточний рік.

Станом на початок березня українським перевізникам – переможцям конкурсу багаторазових дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту на перевезення вантажів автомобільним транспортом між країнами-членами ЄКМТ не було розподілено 7 прав роботи по території Угорщини категорії Євро-3, 7 дозволів категорії Євро-4, 7 дозволів категорії Євро-5, а також 9 прав для роботи по території Греції. Зважаючи на те, що до Мініфраструктури за додатковими дозволами ЄКМТ звернулись 12 перевізників, члени Конкурсної комісії вирішили розподілити залишки дозволів таким чином: кожен перевізник отримав не більше одного дозволу визначеної категорії екологічності.

Крім того, ще 4 фірми-перевізники відмовились від наданих їм раніше дозволів ЄКМТ (3 дозволи Євро-5 та одного права роботи до Росії.) на поточний рік на користь інших підприємств. Відтак ці дозволи теж були переоформлені на інших перевізників.

 

версія для друку