українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд розробляє стимули для розвитку тваринництва
27.03.2012 | 16:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд розробляє низку заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації у галузі тваринництва.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з громадськими організаціями та експертами у сфері АПК.

«Ми поставили завдання керівникам обласних адміністрацій створити умови, що дадуть змогу стабілізувати ситуацію у тваринництві. Тобто, припинимо скорочення поголів'я великої рогатої худоби і почнемо поступове збільшення обсягів виробництва м'яса і молока. Це надзвичайно важливе для нас завдання», - сказав Глава Уряду.

Він наголосив, що у низці областей проблема скорочення поголів'я ВРХ вже вирішена, а в інших областях темпи скорочення значно уповільнилися.

Микола Азаров наголосив, що актуальним питанням залишається розробка заходів для стимулювання інвестування у тваринництво. «Надзвичайно актуальним для нас є питання, яким чином стимулювати наш бізнес, щоб він включався у розвиток тваринництва, і водночас - як заохотити ті підприємства, що вже працюють, займатися модернізацією та будівництвом нових ферм», - сказав Прем’єр. Він додав, що до цієї роботи необхідно залучати також і  населення.

Прем'єр-міністр підкреслив, що на початку 1990-х років в Україні 80% м'яса і молока надходило від великих товарних виробництв, а 20% - від населення. Нині ж ситуація кардинально змінилася: 80% м'яса і молока надходить від населення і лише 20% - від великих товарних виробників. «Це унеможливлює прискорений керований розвиток тваринництва», - наголосив Микола Азаров.

версія для друку