українська російська англійська
У 2012 році Укрзалізниця оптимізує експлуатаційні витрати
29.03.2012 | 10:14
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

У 2012 році Укрзалізниця для своїх структурних підрозділів ставить завдання оптимізувати експлуатаційні витрати та збільшити дохідну частину. Про це під час засідання Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, яке відбулося у Києві 28 березня, повідомив перший заступник генерального директора Укрзалізниці Сергій Болоболін.

Він поінформував, що на виконання положень Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками у проекті фінансового плану залізниць України у 2012 році передбачено підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 19,1%.

Зменшення експлуатаційних витрат вже відбувається у пасажирському секторі - скорочується кількість поїздів, які мало заповнені, тобто до кінцевої зупинки доїжджає невелика кількість пасажирів. На маршрутах, які відміняються, поїзди дальнього сполучення використовуються у якості приміських. Необхідність зменшення експлуатаційних витрат викликана і тим, що пасажирські перевезення із року в рік залишаються збитковими. За минулий рік їх рівень склав 6 млрд. грн.

Як зазначив Сергій Болоболін, вивільнені при відміні певних поїздів працівники безкоштовно пройдуть курси перекваліфікації та обов’язково їм будуть запропоновані інші робочі місця у залізничній галузі. 

 

 

версія для друку