українська російська англійська
Укрзалізниця впровадить власну систему продажу квитків через мережу Інтернет
02.04.2012 | 11:36
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Фахівці Державної адміністрації залізничного транспорту України працюють над розробкою та впровадженням нової сучасної автоматизованої системи продажу пасажирських квитків через мережу Internet.

У Головному управлінні інформаційних технологій Укрзалізниці пояснюють, що це буде новий програмно-апаратний комплекс продажу електронних проїзних/перевізних документів у пасажирських перевезеннях.  Нова система матиме комфортний інтерфейс користувача для формування маршруту, а також розвинену платіжну систему, що дозволить громадянам оплатити обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб.

При проектуванні архітектури нової системи спеціалісти Укрзалізниці вивчили та врахували у розробках досвід світових компаній-перевізників, що впровадили подібні технології. Зокрема, таких як Deutsche Bahn, Lufthansa, TGV та інші.

У Головному управлінні інформаційних технологій зазначають, що дана система дозволить надати пасажирам  кращий сервіс у обслуговуванні, що є актуальним напередодні впровадження нових типів поїздів. 

Нагадаємо, під час відкриття тренажерного центру з підготовки машиністів швидкісних електропоїздів на ст. Дарниця 23 березня 2012 року Віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив про те, що вже до кінця  квітня  2012 року запрацює сучасна служба інтернет-продажу залізничних квитків.

 

версія для друку