українська російська англійська
На Херсонщину повертаються іноземні інвестори
05.04.2012 | 09:42
Херсонська ОДА

В Херсонській обласній державній адміністрації відбулася зустріч з австрійською делегацією інвесторів, які реалізують проект «Дунапак» на території Цюрупинського району Херсонської області.

З метою подальшої плідної співпраці у сфері реалізації цього інвестиційного проекту у рамках зустрічі відбулося підписання меморандуму про співробітництво між головою Херсонської облдержадміністрації Миколою Костяком  та фінансовим директором концерна «Прінцхорн-холдинг» Кордом Принцхорном, який здійснює будівництво заводу.

Враховуючи, що  Херсонщина з кожним роком збільшує обсяги виробництва сільськогосподарської продукції, впровадження інвестиційного проекту сприятиме розвитку харчової переробної промисловості, продукція якої потребує відповідної кількості пакувальної тари.

Проте чотири роки тому, коли австрійські інвестори вперше розпочали

реалізацію інвестиційного проекту  у зв’язку з фінансово-економічною кризою 2008-2009 років будівництво було згорнуто після вкладення у завод близько 17 млн. євро, але у серпні 2011 року керівництву обласної державної адміністрації після проведених переговорів з власником компанії  вдалося досягти порозуміння та повернути інвестора до області.

 «Ми повернулися в Херсонську область тому, бо побачили, що регіон розвивається і незабаром стане дуже сильним», - зазначив фінансовий директор концерна  та подякував керівництву обласної державної адміністрації за надану підтримку у реалізації проекту.

Микола Костяк, в свою чергу, підкреслив, що обласна державна адміністрація поставила перед собою амбітну мету – стати першою в Україні областю за обсягами залучення інвестицій, для чого наразі створюються усі умови для поліпшення інвестиційного клімату, наближення до європейських стандартів співпраці між бізнесом і владою.

Довідка: Будівельні роботи поновлено наприкінці березня, до середини вересня планується вкласти біля 3,5 млн. євро, буде встановлено обладнання на суму до 15 млн. євро. Відкриття виробництва, що забезпечить випуск біля 200 видів упаковки, заплановане на осінь 2012 року. Загальний запланований обсяг інвестицій складає  біля 40 млн. євро.

 

версія для друку