українська російська англійська
Прем'єр доручив Раїсі Богатирьовій роз'яснити запровадження референтних цін
18.04.2012 | 11:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем’єр-міністру - Міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій провести роз’яснювальну кампанію щодо запровадження в Україні референтних цін. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів.

«Міністерству охорони здоров’я доручено на всіх рівнях - від сільського фельдшерко-акушерського пункту до національних телеканалів - провести роз’яснювальну кампанію щодо референтних цін. Насправді соціальну кампанію: яка ціна є справедливою, які вітчизняні препарати є абсолютними аналогами дорогих імпортних ліків тощо», - заявив Микола Азаров.

Крім того, він зобов’язав Міністра охорони здоров’я організувати низку зустрічей з учасниками фармацевтичного ринку, представниками громадських організацій, заступниками глав обласних адміністрацій, щоб пояснити «справедливу і тверду позицію» Уряду щодо запровадження референтних цін. «Можливо, укласти меморандуми про відповідальну і обґрунтовану цінову політику», - запропонував Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зазначив, що відповідальність за результат роз’яснювальної кампанії лежить персонально на Міністрі охорони здоров’я: «Я наголошую на Вашій персональній відповідальності, Раїсо Василівно, за проведення ретельної роз’яснювальної роботи. Тому що перетворення заплановані масштабні, зміни складні. Тому і учасники ринку, і громадяни повинні бути свідомі того, що і для чого відбувається. Свідомі, що Уряд діє в інтересах громадян».

 

версія для друку