українська російська англійська
На будівництво перинатального центру у Криму виділили 5,7 млн. грн.
20.04.2012 | 11:20
Рада міністрів АРК

На будівництво Республіканського перинатального центру в рамках реалізації Національного проекту «Нове життя - нова якість материнства і дитинства» з республіканського бюджету виділили 5,7 млн. грн. Таке рішення схвалила Верховна Рада АРК.

Як пояснив міністр охорони здоров'я Криму Олександр Каневський в ефірі ДТРК «Крим» на засіданні кримського парламенту були внесені зміни до постанови ВР АРК «Про бюджет Автономної Республіки Крим на 2012 рік». «Крим виконує поставлені в рамках проекту «Нове життя» завдання. Уже погоджено виділення з республіканського бюджету необхідних коштів. Основне фінансування з боку Національного проекту має розпочатися вже в травні», - додав Олександр Каневський.

Національний проект «Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства» здійснюється під егідою Президента України Віктора Януковича з метою підвищення рівня надання медичної допомоги.

Рада міністрів Криму прийняла рішення про включення перинатального центру в структуру Університетської клініки і розміщенні його на базі Діагностичного центру.

10 квітня на засіданні кримського уряду погодили виділення понад 5,7 млн. грн. на реконструкцію перинатального центру. Останнє фінансування передбачено Національним проектом «Нове життя» і його соціальним партнером - Фондом Віктора Пінчука.

версія для друку