українська російська англійська
Влада Криму контролюватиме, щоб доступ на комунальні пляжі був вільний
23.04.2012 | 18:17
Рада міністрів АРК

У Криму в період літнього курортного сезону для кримчан і туристів буде забезпечений вільний доступ на комунальні пляжі. Про це заявив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов в рамках гарячої лінії.

«Пляжі - це надбання всього народу і відкрита територія відвідування для всіх громадян України і приїхали до нас туристів. Закритими можуть бути тільки деякі пляжі санаторних і курортних установ, всі інші пляжі в Криму - безкоштовні», - підкреслив Анатолій Могильов.

При цьому глава виконавчої влади Криму запевнив, що влада і правоохоронні органи тримають це питання на особливому контролі. «Ми забезпечимо максимально доступне відвідування пляжів Криму. Є служби, які займаються цим питанням, ми будемо вкрай гостро реагувати на всі факти незаконних поборів з громадян і туристів», - підкреслив Анатолій Могильов.

Крім того, глава Ради міністрів повідомив, що з метою підвищення комфортабельності пляжів і рівня сервісу розробляється класифікація пляжних територій. Зокрема, планується впровадити 5 категорій пляжів по аналогії з категоризацією готелів. «Пляж категорії 5 зірок повинен бути оснащений Wi-Fi, системами відеоспостереження, мати належний санітарний стан, мережа кафе і барів. Пляж з однією зіркою не матиме такого сервісу, але він буде чистим і безкоштовним. Такий рейтинг дозволить полегшити туристам вибір здравниць, і відпочиваючі будуть розуміти, які послуги вони отримають», - додав Анатолій Могильов.

 

версія для друку