українська російська англійська
Розширення рамок курортного сезону дозволить знизити ціни на відпочинок в Криму
24.04.2012 | 09:19
Рада міністрів АРК

Розширення рамок курортного сезону буде сприяти зниженню цін на відпочинок в Криму. Про це заявив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов в рамках гарячої лінії, організованої в редакції «Комсомольська правда в Україні».

Глава виконавчої влади республіки додав, що у багатьох Крим асоціюється, перш за все, з пляжним відпочинком. Разом з тим Анатолій Могильова підкреслив, що Кримський півострів має потужний лікувально-оздоровчий потенціал, в тому числі, унікальні лікувальні грязі, цілющий клімат і т.д. Це дозволяє забезпечити цілорічне лікування та оздоровлення. «Курортний сезон в Криму дуже короткий - в основному, літо і вересень. Цим обумовлений більш дорогий відпочинок. Якщо сезон для наших здравниць буде розтягнутий на більш тривалий проміжок часу, то, відповідно, ціни на послуги будуть знижуватися», - сказав Анатолій Могильов.

З метою продовження рамок курортного сезону в Криму активно розробляють нові туристичні маршрути по музеях, заповідниках та іншим туристичним об'єктам, впроваджують унікальні програми з лікування та оздоровлення із застосуванням сучасних методик і технологій.

Анатолій Могильов також додав, що з метою підвищення якості обслуговування в кримських об'єктах розміщення проводяться тренінги та семінари для персоналу.

Глава кримського уряду висловив думку, що головне в цій роботі - змінити ментальність людей. «Ми залучаємо експертів з європейських країн, зарубіжних компаній для того, щоб підвищити якість обслуговування в Криму до європейського рівня», - резюмував глава Ради міністрів.

версія для друку