українська російська англійська
Микола Азаров: Державні інвестиції та державні закупівлі мають бути ефективними
25.04.2012 | 11:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров вимагає кардинально покращити ефективність державних інвестицій і державних закупівель. На цьому Глава Уряду наголосив на засіданні Кабінету Міністрів.

За словами Миколи Азарова, на кошти державних закупівель можна і треба підтримувати стале зростання принципово важливих для Уряду галузей і створювати успішні історії модернізації підприємств. «Тому вкрай необхідно запровадити систему, яка мотивує закупівлі в першу чергу вітчизняних товарів і послуг. Всюди, де це можливо. Адже у нас є абсолютно конкурентоспроможні товари, є ініціативні, грамотні організатори виробництва, здатні під стабільне державне замовлення налагодити випуск практично будь-яких нових товарів», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Водночас Микола Азаров наголосив, що «треба засвоїти аксіому: багаті купують імпортні товари споживання, а той, хто хоче стати багатим, з імпортного купує тільки передові технології, знання і успішні рішення».

У цьому зв’язку Глава Уряду доручив «Міністерству економічного розвитку і торгівлі проаналізувати державні закупівлі і запропонувати механізм концентрації цих ресурсів у національній економіці. І взагалі розробити ринкові механізми мотивації до споживання товарів і послуг вітчизняного виробництва».

версія для друку