українська російська англійська
Микола Азаров визначив завдання на виконання ініціатив Президента щодо реального сектору економіки
25.04.2012 | 11:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров поставив завдання розробити додаткові стимули для зростання реального сектору вітчизняної економіки. Про це Глава Уряду заявив на засіданні Кабінету Міністрів.

За його словами, зростання економіки є єдиним джерелом вирішення соціальних, гуманітарних та інших проблем суспільства.

Микола Азаров повідомив, що на вчорашньому засіданні Комітету економічних реформ «Президент України поставив перед виконавчою владою системне завдання: створювати сильні мотивації для розвитку реального сектору економіки. Головний акцент у щоденній роботі зробити на створенні високотехнологічних робочих місць, забезпеченні конкурентоспроможності вітчизняних підприємств».

Тому, як відзначив Прем’єр-міністр, Уряду необхідно вжити ряд заходів, щоб країна не настільки сильно залежала від зовнішніх впливів, як зараз. Крім того, за словами Миколи Азарова, потрібно підвищувати самодостатність українського ринку з одного боку, і закріплюватись на зовнішніх ринках, на ринках країн, що швидко розвиваються, з іншого боку».

Глава Уряду назвав першочергові завдання: це створення сприятливих умов для  залучення інвестицій та завершення дерегуляції у поточному році; покращання ефективності державних інвестицій та державних закупівель; запровадження механізмів дієвої підтримки експорту високотехнологічних товарів.

 

версія для друку