українська російська англійська
6,5 млн. грн. виділять цьогоріч на завершення будівництва дитячої лікарні у Чернівцях
25.04.2012 | 17:10
Чернівецька ОДА

25 квітня, відбулося підписання додатку №3 до трьохсторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Чернівецькою облдержадміністрацією та обласною радою. «Пункти, зафіксовані у цій угоді, дають Чернівецькій області унікальний шанс без залучення коштів обласного бюджету розбудувати значущі суспільні об’єкти краю, - відзначив голова Чернівецької обласної держадміністрації Михайло Папієв. - Незважаючи на триваючу економічну кризу не лише в Україні, а й в усьому світі, ми продовжуємо вкладати кошти в соціально-економічний розвиток області».

Голова обласної державної адміністрації повідомив, що в рамках продовження співробітництва із Міненерговугілля цьогоріч планується виділення 60 млн. гривень на розвиток соціальних об’єктів Сокирянського району та м.Новодністровськ. Крім того, 3,6 млн. гривень буде спрямовано на придбання трьох реанімобілів для медичної галузі краю. Також в рамках Угоди планується завершити будівництво насосної станції на водозаборі «Очерет» з метою використання води р. Прут, що дасть змогу забезпечити чернівчан якісною питною водою. Вартість цього об’єкту складає майже 4,5 млн. гривень.

«Один із найважливіших пунктів у цьому додатку – виділення 6,5 млн. гривень на завершення будівництва дитячої лікарні в Чернівцях по вул. Буковинській, а також її оснащення медичним обладнанням і виробами медичного призначення», - сказав Михайло Папієв. На значущості цієї домовленості наголосила і радник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Тетяна Корнякова. «Я переконана, що чернівецька дитяча лікарня має стати європейським центром лікування дітей не тільки Буковини, але й усього західного регіону», - сказала Тетяна Корнякова та висловила сподівання, що «подальша робота крайової влади та міністерства буде ще більш успішною та вдалою». «Враховуючи ініціативність Михайла Папієва та наше прагнення допомогти Чернівецькій області, сподіваюсь, що скоро ми приступимо до розробки додатку №4 до Угоди про нашу співпрацю», - підсумувала радник Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

версія для друку