українська російська англійська
У Херсоні 28 квітня відбудуться ярмарки-продажі сільськогосподарської продукції
25.04.2012 | 18:30
Херсонська ОДА

До травневих свят, 28 квітня 2012 року у м. Херсоні на чотирьох торгівельних майданчиках, а саме: біля обласного Палацу молоді і студентів (Дніпровський район), на розі вулиць Фонтанної та Ілліча (Шуменський мікрорайон), на майданчику на розі вулиць Шенгелія та Патона (мікрорайон «Корабел») та на розі вулиць Покришева і 49-ої Гвардійської дивізії біля КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради (мікрорайон Таврійський) відбудуться ярмарки-продажі сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

У ярмарках візьмуть участь, підприємства харчової і переробної промисловості, обслуговуючі кооперативи, фермерські, особисті селянські господарства та сільгосптоваровиробники агропромислового комплексу області.

Громадянам міста буде представлено підприємствами та організаціями області широкий асортимент якісної сільгосппродукції по цінам сільгосптоваровиробників, а саме: овочі в асортименті, м'ясо та м’ясні вироби, крупи в асортименті, продукти  молока, консервація, яйця, ковбасні вироби, риба свіжа та морожена, хлібобулочні та кондитерські вироби, мед, вина в асортименті, а також вироби народно-ужиткового мистецтва.

Для відвідувачів ярмарку буде представлено концертно-розважальну програму за участю майстрів мистецтв та аматорських колективів.

 

 

версія для друку