українська російська англійська
Микола Азаров: В Україні немає альтернативи атомній енергетиці
26.04.2012 | 10:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що у найближчі 10-20 років в Україні атомна енергетика залишатиметься головним виробником електроенергії, оскільки вироблена на АЕС електроенергія в десятки разів дешевша від альтернативних джерел енергії. Про це Глава Уряду заявив на нараді щодо забезпечення енергетичної безпеки, яка відбулася в аварійно-технічному центрі ДП НАЕК «Енергоатом» у  селищі Білогородка Київської області.

«Для нас у найближчі 10-20 років немає альтернативи атомній енергетиці. Більш того, ми її розвиватимемо», - сказав Микола Азаров.

При цьому він додав, що в Україні вперше за 20 років незалежності вже у цьому році розпочнеться будівництво двох енергоблоків на Хмельницькій АЕС. «Вперше за 20 років незалежності Україна приймає рішення зі зміцнення своєї енергонезалежності», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду підкреслив, що одна кіловат година сонячної електроенергії складає 4 грн., тоді як собівартість атомної енергетики у 50 разів  дешевша.

Водночас Прем’єр-міністр поставив завдання дотримуватися усіх стандартів безпеки роботи АЕС: «В ядерній енергетиці повинна стовідсотково забезпечуватися безпека, щоб атомні електростанції не становили загрозу для наших громадян».

 

версія для друку