українська російська англійська
Раїса Богатирьова перебуває на Дніпропетровщині
28.04.2012 | 12:00
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

На виконання доручення Президента України вжити вичерпних заходів щодо необхідної медичної допомоги постраждалим, подолання наслідків вибухів, забезпечення громадського порядку в місті Дніпропетровську та безпеки його жителів Віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова перебуває сьогодні у Дніпропетровській області.

Про результати надання медичної допомоги потерпілим, організацію роботи бригад швидкої допомоги Міністру доповіла начальник головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Гінзбург.

Раїса Богатирьова відвідала Дніпропетровську обласну дитячу лікарню та обласну лікарню ім. Мечникова, де зустрілася з медичним персоналом закладів та поспілкувалася з постраждалими від вибухів, які перебувають там на лікуванні.

Станом на сьогодні в лікарнях Дніпропетровська перебуває 22 людини, постраждалих внаслідок вибухів в обласному центрі, дев’ять з них – підлітки, троє – у важкому стані.

Потерпілим надається кваліфікована медична допомога в повному обсязі, психологічна підтримка. Вони та їхні сім’ї забезпечені всіма необхідними лікарськими засобами.

 

версія для друку