українська російська англійська
Раїса Богатирьова підтримала проведення Всеукраїнської конференції з розвитку галузі
08.05.2012 | 14:47
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України – Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової з головою Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів» Дмитром Дячуком.  

Під час зустрічі, в якій також взяли участь заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів» Василь Лазоришинець і радник Міністра охорони здоров’я України Микола Проданчук, обговорювалися актуальні питання розвитку системи охорони здоров’я в Україні.

За підсумками розмови було прийнято рішення про організацію та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції Асоціації  Головних лікарів України щодо ефективності управління та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я на сучасному етапі розвитку галузі.

Як передбачається, під час конференції відбудеться обговорення інформації про хід реалізації у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві пілотного проекту реформування системи охорони здоров'я. Розглядатимуться проблемні питання, які виникають під час впровадження та відпрацювання нових  організаційно-правових та фінансово-економічних механізмів, спрямованих на підвищення ефективності та доступності медичного обслуговування населення і необхідних для розвитку системи охорони здоров'я України.

До участі в конференції буде залучено широке коло фахівців медичної галузі: головні лікарі обласних, міських, районних лікувально-профілактичних закладів, керівники та члени місцевих осередків Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів», керівники приватних та відомчих закладів охорони здоров’я, головні санітарні лікарі областей України, представники Асоціації медичних сестер, Асоціації фармвиробників.

        У центрі уваги учасників заходу стануть питання, пов’язані з принципами надання первинної медико-санітарної допомоги на селі, в місті, в гірських та степових районах, організацією надання екстреної медичної допомоги, в тому числі в екстремальних ситуаціях, перспективами розвитку медичної допомоги на  вторинному рівні, організацією надання високоспеціалізованої медичної допомоги, медичної допомоги матерям та дітям. Крім того, на конференції планується розглянути питання сучасної кадрової політики у системі охорони здоров’я та медичної освіти, обговорити нинішній стан та майбутнє медичної науки в Україні, перспективи впровадження медичного страхування, а також питання якості та доступності лікарських засобів.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Ефективність управління та ресурсне забезпечення закладів охорони здоров’я на сучасному етапі розвитку галузі» відбудеться 17-18 травня у місті Чернівці.

 

версія для друку