українська російська англійська
Мінінфраструктури ініціюватиме скасування пасажирського збору на внутрішніх авіарейсах
17.05.2012 | 19:40
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України здійснюватиме заходи для зниження цін на авіаквитки на внутрішніх рейсах, зокрема ініціюватиме відміну пасажирського збору під час здіснення перельотів всередині країни. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр УкраїниМіністр інфраструктури Борис Колесніков під час відкриття терміналу в аеропорту «Київ» (Жуляни).

«Зараз завдання прямевнутрішні пасажири. Ми підемо на серйозні заходи по зниженню цін на квитки, - сказав Борис Колесніков. – Я думаю ми близькі до того, що відмінити пасажирській збір всередині країни». Віце-прем’єр-міністр України пояснив, що вартість квитків на внутрішніх рейсах висока через те, що паливо в аеропортах на польоти всередині країни оподатковується, а на міжнародних -  ні. А паливоце основна складова вартості квитка.

Борис Колесніков запропонував зібрати спільну прес-конференцію з авіакомпаніями. «Нехай вони публічно пообіцяють, якщо ми відмінимо ПДВ і пасажирській збір, наскільки вони знизять ціни», - сказав він.

За словами Віце-прем’єр-міністра, в Україні дуже мало літаючих пасажирів, утім, їх кількість щороку зростає: на 25 % у цілому та на 40% на міжнародних рейсах.

версія для друку