українська російська англійська
Відбулося засідання з питань імплементації Плану дій РЄ для України на 2011-2014 рр.
22.05.2012 | 16:43
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

22 травня 2012 р. в МЗС України відбулося засідання Керівного комітету Україна - Рада Європи з питань імплементації Плану дій РЄ для України на 2011-2014 рр.

У засіданні взяли участь делегація Секретаріату РЄ на чолі з Генеральним директором програм Ради Європи Г.Баттаїні-Драгоні та представники органів державної влади України та громадських організацій, залучених до програм співробітництва з РЄ в рамках Плану дій.

Учасники засідання обговорили стан реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 рр. та обмінялися думками щодо шляхів підвищення його ефективності. Українські партнери підтвердили налаштованість на досягнення конкретних результатів при реалізації спільних з Радою Європою проектів, відзначаючи важливість підтримки міжнародного співтовариства із забезпечення їх належного фінансування.

Сторони були одностайні у тому, що забезпечення успішної реалізації Плану дій є спільною відповідальністю України і Ради Європи. 

План дій РЄ для України є важливим практичним інструментом Ради Європи, який має на меті сприяти нашій державі у здійсненні демократичних реформ відповідно до пріоритетів, визначених Президентом і Урядом України. Ефективна реалізація проектів, включених до Плану дій, сприятиме виконанню нашою державою зобов’язань, взятих при вступі до Ради Європи, а також рекомендацій Парламентської асамблеї РЄ та інших інституцій Організації.

План дій Ради Європи для України  містить 51 проект. Ці проекти спрямовані на зміцнення в Україні європейських стандартів у галузях прав людини, верховенства права та демократії. План дій був розроблений за ініціативою українських партнерів – органів державної влади та представників громадянського суспільства - з максимальним урахуванням актуальних потреб України у реалізації проектів у сфері захисту прав людини, реформування судової системи, боротьби з корупцією, зміцнення свободи слова та посилення соціальної безпеки, а також зміцнення демократії на місцевому рівні.

 

версія для друку