українська російська англійська
"Бориспіль" доступний для пасажирів із обмеженими можливостями
28.05.2012 | 14:17
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

У новому терміналі «D» міжнародного аеропорту «Бориспіль», що відкрито сьогодні, 28 травня 2012 року, створено всі необхідні умови для обслуговування пасажирів із обмеженими можливостями. Аеровокзальний комплекс обладнано пандусами, ліфтами, ескалаторами.

Спеціально підготовлений персонал аеропорту допоможе пасажирам з обмеженими можливостями позачергово пройти реєстрацію, митний та паспортний контроль, піднятися ліфтом, супроводжуватиме на посадку. Для доставки таких пасажирів на борт літака в аеропорту залучаються спеціальні машини – амбуліфти.

  Концепція «Аеропорт для всіх», яка впроваджується в «Борисполі», передбачає доступність аеропорту для всіх категорій пасажирів, зокрема, пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, сімей з маленькими дітьми та інших категорії пасажирів, які потребують особливої уваги.

 

Довідково:

Новий термінальний комплекс «D» - найбільший в Україні. Він має площу 107 тис. кв.м. і зможе обслуговувати до 15 млн. пасажирів на рік.

У зоні відправлення нового аеровокзального комплексу передбачено 61 стійку реєстрації, 18 пунктів контролю на авіабезпеку, 28 кабін паспортного контролю. Галерея очікування рейсів у зоні відльоту має довжину 870 м.

Для зручності пересування пасажирів аеровокзальний комплекс вперше в Україні обладнано системою травелаторів, швидкість руху яких становить 0,5 м/с, довжина стрічки – від 28 м до 58 м.

Система обробки багажу передбачає п’ять рівнів контролю на авіаційну безпеку. Пропускна спроможність системи обробки багажу - понад 3000 одиниць за годину. Довжина багажної стрічки складає 10 км. Система має 100% рівень автоматизації, що повністю виключає вплив людського фактора. Ультрасучасна автоматизована система обробки багажу мінімізує людський фактор та дозволяє підвищити якість та швидкість обробки багажу.

 

версія для друку