українська російська англійська
У Павлограді відкрито реконструйований залізничний вокзал
29.05.2012 | 14:14
Прес-служба Державної Адміністрації залізничного транспорту

Придніпровська залізниця відкрила оновлений вокзал станції Павлоград-1. На урочистостях з цієї нагоди були присутні голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул, начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, міський голова Павлограда Іван Метелиця та інші високі гості.

«Вокзал першим зустрічає гостей міста, і саме його вигляд визначає перше враження про місто, - зазначив у своєму виступі начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот. – Ми зробили все можливе, для того щоб Павлоградський вокзал отримав сучасний вигляд і зручності, зміг підвищити якість обслуговування пасажирів, а отже, гідно підтримувати імідж України як європейської держави», - зазначив він.

За час реконструкції на вокзалі було виконано значні обсяги робіт з ремонту та благоустрою території, зокрема: відремонтовано покрівлю, фасад та внутрішні приміщення - квиткові каси, зал очікування, службові приміщення, хол (із заміною вікон та дверей на сучасні металопластикові). Також було демонтовано острівні платформи між 1-ю та 2-ю коліями східної й західної сторони вокзалу, реконструйовано берегові платформи 1-ї колії східної й західної сторони, острівну платформу між 2-ю й 3-ю коліями. Привокзальну площу прикрасили яскраві квітники й молоді саджанці ялинок та листяних дерев.

Загальна вартість робіт з реконструкції вокзального комплексу станції Павлоград -1 склала 9 млн. грн.

Оновлений Павлоградський вокзал поповнив низку вокзалів Придніпровської залізниці, побудованих чи реконструйованих підприємством  за останні десять років. Так, з  2002-го   до  2012 року  було побудовано вокзальні комплекси на станціях Синельникове-2 та Ароматна, реконструйовано вокзальні комплекси на станціях Кривий Ріг і Джанкой, а також вокзали на дільницях Дніпропетровськ – Залізнякове,   Дніпропетровськ – Сімферополь, Лозова – Синельникове-2, Синельникове-2 – Чаплине. Нагадаємо, що реконструкція вокзалу станції Павлоград-1 проводилась у рамках підготовки залізничної інфраструктури магістралі до впровадження швидкісного руху на дільниці Дніпропетровськ – Лозова, якою сьогодні відправився у дорогу з Дніпропетровська до Донецька один з міжрегіональних швидкісних електропоїздів «Шкода».

 

версія для друку