українська російська англійська
Львівщина отримає з держбюджету 9,5 млн. грн. на допомогу сиротам
12.06.2012 | 13:12
Львівська ОДА

Поточного року для місцевих бюджетів Львівщини з державного бюджету передбачена субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також виплату грошового забезпечення прийомним батькам в загальній сумі 9,5 млн грн, що перевищує видатки минулого року на 1,8 млн грн або 18,9% . Про це повідомив начальник Головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

Як зазначив Олег Демків, завдяки цій субвенції у 85 прийомних сім’ях та 20 дитячих будинках сімейного типу виховуються 256 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також начальник Головного фінансового управління додав, що у січні-травні 2012 року Львівська область отримала з державного бюджету коштів цієї субвенції в сумі 3,7 млн. грн.

Окрім того,  у червні надійшло 0,7 млн. грн., а всього з початку року 4,4 млн. грн., що на сьогодні задовольняє потребу у виплаті державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам.

версія для друку